Polyurea ne kadar?

300-600 m2 arası tamamlanmış polyurea kaplama fiyatı: 20,00 EURO+KDV. 600-1200 m2 arası tamamlanmış polyurea kaplama fiyatı: 18,00 EURO+KDV. 1200-3500 m2 arası tamamlanmış polyurea kaplama fiyatı: 16,00 EURO+KDV. 3500-5000 m2 arası tamamlanmış polyurea kaplama fiyatı: 14,00 EURO+KDV.

Poliüretan köpük fiyatı ne kadar?

3 CM SPREY POLİÜRETAN KÖPÜK FİYATI : 80 ₺ 4 CM SPREY POLİÜRETAN KÖPÜK FİYATI : 95 ₺ 5 CM SPREY POLİÜRETAN KÖPÜK FİYATI : 110 ₺

Polyurea kaplama nasıl yapılır?

Polyurea, makina içerisinde bulunan tertibat ile basınç ve sıcaklık dereceleri olarak uygulama proseslerini yakalar. Zemine spreyleme yöntemi ile basınçlı olarak uygulanan polyurea, zeminde 2 mm kalınlığında bir film tabakası oluşturur. Oluşan bu film tabakası maksimum hidroizolasyon sağlar.

Polyurea yalıtım nedir?

POLYUREA, isosiyanat ve poliamin karışımından oluşan çift kompanentli izolasyon ve kaplama ürünüdür. Özel ekipmanlar ile püskürtülerek uygulanır bu sayede hiçbir ek yeri olmaz. Polyurea uygulama yapılan alanlar 8-9 sn içerisinde kullanıma açılabilir bu da polyurea’yı diğer izolasyon ürünlerinden üstün kılar.

Poliüretan köpük kıyafetten nasıl çıkar?

Aseton, lekeyi beyaz veya renkli bir kumaştan mükemmel bir şekilde çıkarmaya yardımcı olan bir malzemedir. Pamuğun üzerine aseton dökülür ve silinir. Bir diğer alternatif yöntem olarak ise temizleyiciler kullanılabilir.

Sprey poliüretan köpük su geçirir mi?

Peki sert poliüretan sprey uygulaması gerçekten su geçirir mi? Bu sorunun cevabı evet. Poliüretan köpük uygulaması sadece iyi bir ısı yalıtımı sağlar , su yalıtımına ve ses yalıtımına yardımcı bir yalıtım ürünüdür.

Izotup nedir?

Yeni nesil bir yalıtım malzemesidir. Uygulama yüzeyine püskürtülerek kullanılan sıvı poliüretan köpüktür. Isı, su, ses ve nem yalıtımda, tek parça halindeki yüzey ne olursa olsun ısı köprüsü oluşmadan, ortam ısısı değiştirmeden uygulama yapılabilir.

Püskürtme su izolasyon nasıl yapılır?

Polyurea su yalıtımında rakipsiz bir uygulamadır. Saf polyurea sistemler sıvı olarak püskürtülüyor ve püskürtülen zeminde 8 saniyede kuruyor ve üzerinde yürünebiliyor. Kiremitlerin üzerine önce sprey poliüretan köpük 3 cm kalınlığında püskürtülerek uygulanır.

Polyurea nerelerde kullanılır?

Polyurea Kaplama; zemin ya da duvar izolasyonunda kaplama, şık görüntüsü ve kısa zamanda uygulanabilmesi avantajı ile çok tercih edilen bir yöntemdir. Binalarda dış cephe, garaj, asansör ve asansör boşluğu, su depoları gibi çok farklı alanlarda tercih edilebilir.

Polyurea kaplama ne işe yarar?

Polyurea kaplama uygulaması; teraslardan temellere, otoparklardan uçak pistlerine, havuzlardan su depolarına, asfalt kaplı zeminlerden seramik kaplı zeminlere, tribünlerden köprülere, dış alanlardan iç alanlara %100 su yalıtımı ve zemin kaplamasına olanak tanır.

Kurumuş poliüretan köpük nasıl temizlenir?

Ellere Bulaşan Kurumuş Poliüretanın Temizlenmesi

  1. Tuz yoğunluğu fazla tuzlu su içinde 5 dakika bekletilir. 5 dakika sonrasında köpük kalıntıları ponza taşı gibi sert maddelerle kazınmalıdır. Kaba kıllı fırçalar da kalıntıyı temizlemek için uygundur.
  2. Aseton bazlı ürünler kullanılarak köpük silinebilir.

Poliüretan kumaş nasıl temizlenir?

Esnek poliüretan kumaştan olan kıyafetleri sıvak ve deterjanlı su ile elde veya ılık olan suda çamaşır makinesinde en kısa programda yıkayabilirsiniz. Yıkadığınız kıyafetleri çok güneş alan yerlerde değil de yarı gölge olan ipte kurutulmalıdır. Ayrıca kurutma makinesinde aşırı sıcağa maruz bırakmamak gerekir.